خانه / دسته‌بندی نشده / چگونه گوشی‌های سونی را ریست فکتوری کنیم؟

چگونه گوشی‌های سونی را ریست فکتوری کنیم؟

چگونه گوشی‌های سونی را ریست فکتوری کنیم؟ + آموزش تصویری

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت موبایل و نرم افزارهای موبایل مشکلات نرم افزاری هم به همان نصب افزایش پیدا می‌کند و ریست فکتوری چیزی است که ممکن است هر کدام از ما روزی به آن نیاز داشته باشیم چرا که ممکن است هر لحظه پسورد و یا الگو (Pattern) گوشی خود را فراموش کنیم. در واقع ریست فکتوری تمام تنظیمات برنامه های نصب شده و هر چیزی به جز کارت حافظه را به زمانی که گوشی را خریده اید بر می گرداند. یعنی تمام برنامه های نصب شده ، شماره های تماس، پیامک ها پاک شده و تمام تنظیمات به حالت پیش فرض خود باز می گردند.

برای ریست فکتوری دو راه وجود دارد. Soft reset و Hard reset. نوع اول یعنی Soft reset برای زمانی است که به تنظیمات گوشی دسترسی داریم و Hard reset برای زمانی است که نمی توانیم گوشی اندرویدمان را باز کنیم! یعنی زمانی که پسورد را فراموش کرده ایم این تنظیمات در گوشی های برندهای مختلف کمی با هم متفاوت هستند و معمولا هر شرکت یه روش مخصوص به خود را برای اینکار در نظر می‌گیرد.

از جمله شرکت هایی که برای ریست فکتوری یا ریکاوری گوشی های خود تنظیمات خاص و روش های مخصوص به خود را قرار داده شرکت بزرگ سونی  هست که برای این عمل نرم افزار مخصوص به خود یعنی PC Companion  را ارائه کرده و گوشی های اندروید این شرکت توسط این روش و تنظیمات داخلی خود گوشی ریست فکتوری و یا به روز می‌شوند.

برای خواندن ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید

ریست فکتوری گوشی های سونی توسط نرم افزار PC Companion

لینک کوتاه مطلب جهت اشتراک گذاشتن: http://www.25v.ir/357435
رسانه اینترنتی بیست و پنجم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *