خانه / دسته‌بندی نشده / بیوگرافی(زندگی نامه) بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش +فیلم ای خدا گفت درپایتخت وتصاویر

بیوگرافی(زندگی نامه) بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش +فیلم ای خدا گفت درپایتخت وتصاویر

برای مشاهده سایر پست های سایت اینجا را کلیک کنید

بیوگرافی(زندگی نامه) بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش

نام :بهرام
نام خانوادگی :افشاری
تاریخ تولد :۶ خرداد ۱۳۶۶
محل تولد :همدان
وضعیت تاهل :مجرد
شروع فعالیت :۱۳۸۲
قد :۱۹۸ سانتی متر

کلیپ ها در آخر مطلب میباشد

بهرام افشاری (زادهٔ ۶ خرداد ۱۳۶۶) بازیگرجوان موفق سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.
او با۱۹۸ سانتی‌متر قد، ملقب به بلندقدترین بازیگر سینمای ایران است.بهرام افشاری در حال تحصیل در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز می‌باشد. او یکی از موفق‌ترین بازیگران جوان ایران است بخصوص که او در فیلم پایتخت بسیار دیده شد وهواداران بسیاری را کسب کرد.

 

همچنین درباره وی نوشته اند که :
بهرام افشاری، بازیگر قد بلند و خاص سینما و تلویزیون در سال ۱۳۶۶ در شهر همدان چشم به دنیا آمد؛ بهرام افشاری بازیگری را به طور حرفه ای از کلاس های بازیگری استاد سمندریان شروع کرد. وی در سال ۸۸ به تهران آمد و به طور جدی وارد تئاتر شد.

وی از سال ۸۲ کار آماتور را شروع کرد و ازسال ۸۸ به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این را داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال ۹۲ با کار آقای درمشیان در و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود. البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت ۲ نیز داشت.

بهرام افشاری تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر ایران می باشد! او در این خصوص گفته است:
«اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می‌دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال‌ها و سریال‌ها باشم. بیشتر به‌درد نقش‌های خاص و تجربه‌های خاص می‌خورم که متفاوت‌تر از کارهای عامیانه است.»

فیلمهای بهرام افشاری:
– عصبانی نیستم
– لانتوری
– ایران برگر
– نیوکاسل
– کارگر ساده نیازمندیم

سریال های بهرام افشاری:
– پایتخت ۲
– آسمان من
– علی البدل
– پایتخت ۵


شروع بازیگری : وی از سال ۸۲ کار آماتور را شروع کرد و ازسال ۸۸ به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این رو داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم و بعد از آن وارد بدنه حرفه ای تئاتر شدم منتها چون بیشتر دغدغه من حوزه تئاتر بود زیاد تمایل فعالیت در سینما و تلویزیون رو نداشتم اما بصورت جدی از سال ۹۲ با کار آقای درمشیان در و بعد از آن هم با آقای جوزانی در فیلم ایران برگر بازیگری را شروع نمود. البته وی پیش از این نقش کوتاهی در سریال پایتخت ۲ نیز داشت.

البته وی امسال در جشنواره فجر در فیلم کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی حضور داشت و در سریال علی البدل نیز که نوروز ۹۶ پخش میگردد در نقش هرمز حضور دراد.

جدیدترین فعالیت این بازیگر در سریال پایتخت ۵ در نفش بهتاش است که به محبوبیت بالایی دست یافته است و می توان گفت حضورش در این سریال سکوی پرتاب او گردید و به خوبی شناخته شد.

وی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

بهرام افشاری در یکی از گفتگوهای خود گفت : من بازیگری از صفر شروع نکردم بلکه از منفی ۲۰۰ شروع کردم و سختی های زیادی را در این راه کشیدم و باید در پاسخ کسانی که می گویند من به خاطر فیزیک و قد بلندم به اینجا رسیده ام اشتباه می کنند.


وی قد بلندترین بازیگر ایران می باشد!.
او در این خصوص گفته است :
«اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک بدنی را یک امتیاز می‌دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال‌ها و سریال‌ها باشم. بیشتر به‌درد نقش‌های خاص و تجربه‌های خاص می‌خورم که متفاوت‌تر از کارهای عامیانه است.»


چه اتفاقی افتاد که به پروژه «لانتوری» پیوستید و کار با رضا درمیشیان چطور بود؟
قبلاً من در اولین کار سینمایی ام با رضا درمیشیان در «عصبانی نیستم» کارکرده بودم. آنجا اتفاقاتی افتاد که در حق کارگردان و فیلمش ظلم شد که دیگر نمی خواهم به آن بپردازم اما در آن فیلم ما باهم همکاری خیلی مناسبی داشتیم. وقتی ایشان فیلمنامه «لانتوری» را در دست داشتند درباره نقش و خواسته کارگردان از من باهم صحبت کردیم و گپ زدیم و اوایل سال گذشته بود که این کار را شروع کردیم. «لانتوری» برای من تجربه خوبی بود چون هم در تئاتر هم در سریال «پایتخت» که چاشنی کمدی داشت کارکرده بودم و احساس می کردم در کار جدی پتانسیل های بیشتری داشته باشم. «لانتوری» محصول و مصداق حرف و هدفی است که داشتم و هر کس برود ببیند به این فضای کاری متمایز پی می برد.خودم می خواستم این فضای متفاوت را ایجاد کنم و بیشتر با کاراکترهایی که قبلاً در فضای طنز تلویزیون یا تئاتر داشتم فاصله بگیرم.


پس شما جزو آن دسته از بازیگرانی نیستید که بازی در آثار تلویزیونی را جدی نمی گیرند؟

دلایل کسانی که به تلویزیون نه می گویند را باید از خودشان بپرسید. برای من اما وقتی اتفاقی مانند پایتخت می افتد به نظرم تاثیرش بیشتر از ۲۰۰ فیلم سینمایی است. هیچ مغازه داری دوست ندارد مشتری هایش کم باشد. تلویزیون بزرگ ترین ویترین برای بازیگر است که می تواند از طریق آن توانایی هایش را نشان دهد. من ابتدا سعی کردم پای خود را در تئاتر محکم کنم و بعد وارد سینما و تلویزیون شوم. از سال ۱۳۸۲ کار تئاتر را شروع کردم، از سال ۱۳۸۸ به طور حرفه ای وارد این عرصه شدم و تا امروز درآمدم را از این راه کسب می کنم. تا امروز مقام های زیادی کسب کرده ام. جوان برتر ایران شده ام، بهترین بازیگر تئاترشهر شده ام، دو سال نامزد بهترین بازیگر تئاتر سال بوده ام و تندیس جشنواره فجر را در ۲۴ سالگی گرفته ام. اینها پشتوانه من است و به این معنی نیست که دارم از خودم تعریف می کنم. می خواهم بگویم اگر من بازیگری را انتخاب کردم تمام زندگی و انرژی ام را صرف این کار می کنم تا بتوانم برای خود جایگاهی کسب کنم.

اگر ساخت پایتخت همچنان ادامه داشته باشد در سری های آتی حضور خواهید داشت؟

حتما. اگر همچنان طرح ها و ایده های تازه ای برای ادامه کار وجود داشته باشد من هم مایلم بازی کنم. پایتخت، خانواده من است و کسی از خانواده اش جدا نمی شود.

نقدهایی به قسمت های آخر سریال و وارد شدن آن به فضای خشن جنگ و حضور داعش مطرح شد. چقدر با این نظرات موافقید؟

اتفاقا به نظرم خیلی فضای جذابی شد و قصه به گونه ای پیش رفت که توانست دنیای دیگری از این شخصیت ها را نشان دهد. نشان دادن شخصیت هایی که در فضای کمدی مردم را می خندانند، می توانند در فضای گروتسک و حتی تلخ قرار بگیرند و مخاطب را با یک هیجان ناشناخته روبه رو کنند. این موضوع یک توانایی و قدرت ریسک پذیری می خواست که به نظرم کارگردان و نویسندگان بخوبی از پس آن برآمدند. در کنار نظرهای منفی راجع به این قسمت ها، هزاران برابر کامنت مثبت دریافت کردم.

به طور کلی بازخوردها در فضای مجازی چگونه است؟

به حدی خوب است که گاه دوستان تکه می اندازند و می گویند بازدید پیج تو از کریستیانو رونالدو بیشتر است! خدا را شکر در این مدت مورد لطف و محبت مردم قرار گرفتم. دنبال محبوبیت این شخصیت نبودم، فقط استرس داشتم که بهتاش قابل قبول نشود و فضای مثبتی که امروز برایم ایجاد شده فراتر از انتظارم بود.

و اما تصویری از دوران کودکی این بازیگر محبوب:

اقای افشاری ما خیلی دوستت داریم ….

و اما بخش کلیپ ها:

انگلیسی صحبت کردن بهتاش در پایتخت و مقایسه با فیلم اصلی

سلفی گرفتن بهتاش با سنگ دستشویی در پایتخت پنج-عالیه

مروری بر سریال پایتخت یک تا پنج +خلاصه پایتخت پنج

وقتی بهتاش انگلیسی صحبت میکند ۲-سریال پایتخت ۵

ترامپ در سریال پایتخت ۵ و آمریکا با صدای رحمان رحیم

سکانسی هایی ازسریال پایتخت که بعضی از آقایون رو ناراحت کرد!!!ترامپ

انگلیسی صحبت کردن بهتاش در پایتخت پنج-عالیه

ای خدا گفتن بهتاش در پایتخت ۵

 

گرد آوری و جمع آوری مطالب و فیلم ها و تصاویر :

رسانه اینترنتی بیست و پنجم

منابع:

https://fa.wikipedia.org

http://www.beytoote.com

http://ariapix.net

http://namnak.com

http://photokade.com

 

و کانال های زیر در سامانه اشتراک ویدئو در ویدوفا:

http://www.vidofa.com/313tv

http://www.vidofa.com/25video

لینک کوتاه مطلب جهت اشتراک گذاشتن: http://www.25v.ir/smpgx
رسانه اینترنتی بیست و پنجم

یک دیدگاه

  1. ای خدا این بهتاش چقدر عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *